מי אני?

שלומית אורן

 

  • Shlomit Oren
כיתבו אליי

אני שלומית ואני כאן כדי לעזור לכם להכניס אמנות לחיים.

בבלוג תוכלו לקרוא על חוויותיי מתערוכות בחו"ל או מהסטריט ארט, תערוכות בישראל, ומאחורי הקלעים של הגלריות בארץ. כשאני כותבת על תערוכה אני מדמיינת שאני לוקחת אתכם איתי לסיור (וזה עובד, כך למדתי מכם, הקוראים). אני כותבת גם על מחקרים מעניינים שמתפרסמים, אוספי אמנות מרגשים וגם על הקשר בין אמנות ועסקים, אחד הפייבוריטים שלי. אני אוהבת גם לראיין אמנים מעניינים ולהביא את את נקודת המבט הייחודית שלהם.

אני כותבת גם לכם, שמאוד נהנים מאמנות וחשים בעוצמה שלה, אבל מרגישים שאין לכם את הידע והכלים המתאימים. אני שמחה לחלוק איתכם "טריקים" להתבוננות באמנות ואתם מוזמנים גם לקרוא כאן על מה אני חושבת על אמנות עכשווית.

מתנה מיוחדת מחכה לכם במדריך האמנות מסביב לעולם - כל התערוכות הכי שוות בעולם, שמתעדכנות כל רבעון, כך שלכל מקום שתיסעו, תדעו מה כדאי לראות.

אני מזמינה אתכם להצטרף לדף הפייסבוק של SO-ART, להגיב על הפוסטים, לעקוב ולדון עם אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם.

במקביל לכתיבה אני עורכת סיורים והדרכות בתערוכות אמנות במוזיאונים וגלריות, מלווה רכישת אמנות לבית והמשרד ומנהלת את קהילת אספני האמנות של ישראל.

את הבלוג התחלתי לכתוב בזמן הלימודים בלונדון, מתוך צורך לחלוק ולשתף בחוויות המרגשות. למדתי גם להכיר את לונדון לא רע. ללימודי ה-Art Business הגעתי אחרי שבמשך כ-15 שנה מילאתי תפקידים בכירים בתחום הפיננסים ולקחתי חלק בעסקאות חובקות עולם. יחד עם זאת התשוקה לאמנות לא עזבה אותי והחלטתי להפוך אותה למרכז חיי. 

אם כל זה מדבר אליכם, אשמח שנמשיך להיפגש על בסיס קבוע בתיבת המייל שלכם. מלאו את הפרטים למטה ותקבלו את הניוזלטר ישירות.

רוצים להיפגש גם בחיים האמיתיים? הירשמו לאחד מהסיורים שלי או הזמינו סיור פרטי  לחברים והמשפחה (חזק לימי הולדת וחגיגות לאנשים מיוחדים).

 

אני בעלת תואר שני MA Art Business מ Sotheby's Institute of Art בלונדון, MBA מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר ראשון בתקשורת וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

 

הצטרפו אליי - יחד נעשה את העולם יפה וטוב יותר!

רוצים לדעת איזו אמנות ראיתי היום?   עקבו אחריי באינסטגרם
  • Shlomit Oren

מוזמנים לעקוב

ספרו גם לאחרים

© 2023 by SO-ART Shlomit Oren